O nás

ýýýVZNIK SPOLEČNOSTI

Naše společnost byla založena v roce 1999 jako dceřiná společnost, mateřské společnosti REBAC s.r.o. V tehdejší době nesla jméno REBAC INSTAL a za úkol měla pokrývat menší stavební zakázky mateřské společnosti a také spolupráci při větších projektech až do roku 2004, kdy z vedení odešel jednatel pan Václav Hadraba a novým jednatelem se stal pan inženýr Miroslav Včelák, jednatel a spolumajitel společnosti REBAC s.r.o. Rok nato byl přijat do hlavního pracovního poměru jako mistr stavební výroby nynější jednatel a majitel společnosti Jaroslav Bencko. V roce 2009 převzal funkci vedoucího stavebního střediska. Jeho úkolem bylo získávání a následná realizace zakázek. V roce 2010 byla společnost REBAC INSTAL přejmenována na REBAC TRADE. O dva roky později tj. v roce 2012 společnost převzal pan Jaroslav Bencko a změnil její název i sídlo. Od té doby společnost vystupuje pod jménem BSP Trade, spol. s r.o. ze sídlem v Lysé nad Labem, kde má patřičné zázemí.

Obchodní firma:                                  BSP Trade, spol. s r.o. je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 68681
Identifikační číslo:                                 25770683
Daňové identifikační číslo:                       CZ25770583

Platný výpis z obchodního rejstříku – živnostenská oprávnění zde:                Veřejný rejstřík a Sbírka listin 

 

 

                                                                                                                       CO, JAK A PROČ.

010          Současným trendem pro většinu mladých lidí což není v dnešní době čemu se divit je postavit co nejlevnější a časově pro realizaci nejméně náročné bydlení. Takovou  alternativou jsou montované stavby, kde probíhá takzvaný proces suché výstavby a to z časového hlediska znamená, že u těchto staveb  není potřebná tak dlouhá doba zrání jednotlivých stavebních procesů jako je tomu  u staveb zděných. V poslední době se velmi často objevuje rčení, že čas jsou peníze. Neplatí to, ale vždy a všude.  Všechno to má svoje výhody i nevýhody. My tady nejsme ale od toho, abychom posuzovali co je pro koho výhodné a co ne.

Dřevostavby a zděné stavby mají některé postupy společné a moc se nedají změnit ani časově ovlivnit. Jsou to procesy výstavby základových desek. U některých dřevostaveb to je i akumulační zdivo, které slouží k delšímu udržení rovnoměrné teploty v domě. Na takových částech dřevostaveb se podílí i naše společnost. 

 Společnost BSP Trade, se věnuje především provádění polo-zděných a zděných staveb. Čas výstavby je sice delší, ale vývoj jde neustále dopředu a jako všude i zde se vyvíjejí  stále nové a kvalitnější materiály vhodné pro zkrácení časových intervalů výstavby zděných objektů. Proti tomu jak se stavělo v ne až tak dávné minulosti je to dost podstatní rozdíl. Jde tedy jen o to abychom měli přehled a šli jak se říká s dobou. Z tohoto důvodu každoročně absolvujeme různá školení a semináře. Prohlubujeme tím své znalosti  v  používání různých stavebních materiálů a jich technologických postupů zpracovatelnosti. Na základě těchto poznatků a zkušeností jsme schopni poradit a postavit Vám dům ve vysoké kvalitě  za rozumnou a reální cenu s ne o moc viditelným rozdílem oproti těm, kterým nezáleží na tom jak a z čeho to dělají protože spoléhají především na nevědomost zákazníka. Základem toho, aby cena zděné stavby byla porovnatelná  s cenou montované stavby co v mnoha případech znamená levnější stavby je jednoduchost provedení potřebných stavebních prací. Podstatné jsou především schopnosti architekta – projektanta jaké má zkušenosti a co za dílo dokáže vytvořit. Často se dá ušetřit i na zbytečně přehnaném zateplování, které nám v konečném důsledku nevrátí vynaložené finanční prostředky z důvodu velmi dlouhé doby návratnosti. Mnohdy se toho nedožijeme. Co se týče stavebního průmyslu, tak České Republika zastává první místo ve spotřebě polystyrenové hmoty. Zní to jako pochvala, ale není. Jsou zákazníci, kteří mají svou představu o tom jak bude vypadat jejich zhmotněný sen o bydlení a proto ochotně sdílejí nemalé a mnohdy přehnaně zbytečné požadavky některých projektantů a stavebních společností.

008